Bemarkings en Verkoopsspan

Schalk Bothma

Schalk Bothma

(B.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 400001/05

Tegniese en Bemarkingsbestuurder
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Suiwel, Skape & Beeste), Kuilvoer, Aanvullende voeding

Awie Nel

Awie Nel

(B. Agric.)

Bemarker
Area: Sentraal-Vrystaat

Hermann Niebuhr

Hermann Niebuhr

(B.Sc. Agric. Hons.)

Bemarker
Area: KwaZulu Natal

Igna Rautenbach

Igna Rautenbach

 

Bemarker
Area: Mpumalanga en Oos-Vrystaat

S: +27 82 456 9789
E: schalk@barnlab.co.za

S: +27 82 914 4409
E: awienel@barnlab.co.za

S: +27 82 552 7465
E: hermann@barnlab.co.za

S: +27 63 685 3626
E: igna@barnlab.co.za

Louwrens Kemp

Louwrens Kemp

(B.Sc. Agric.)

Bemarker
Area: Noord-Gauteng en Limpopo

Sanette Kruger

Sanette Kruger

 

Bemarker
Area: Noord-Vrystaat en Suid-Gauteng

Wikus Buitendag

Wikus Buitendag

 

Bemarker
Area: Oos-Gauteng en Sentraal-Mpumalanga

S: +27 73 642 4898
E: louwrens@barnlab.co.za

S: +27 76 212 1474
E: sanette@barnlab.co.za

S: +27 82 331 2389
E: wikusbuitendag@gmail.com

Barnlab Vryburg

Gawie Coetzer

Gawie Coetzer

(B.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 119274)

Area Bestuurder
Area: Noord-Kaap en Namibië
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Beeste en Skape)

Jacob Oosthuizen

Jacob Oosthuizen

(B.Sc. Agric)

Bemarker
Area: Noord-Wes (Potchefstroom, Ventersdorp, Coligny, Lichtenburg, Zeerust, Mafikeng, Sannieshof)

Benri Coffee

Benri Coffee

(B.Sc. Agric. Animal Science and Economics)

Bemarker
Area: Vryburg en Kalahari

 

S: +27 82 774 3874
E: gawie@barnlab.co.za

S: +27 76 255 0687
E: jacobo@barnlab.co.za

S: +27 84 307 5743
E: benric@barnlab.co.za

Barnlab Riviersonderend

Schalk Smith

Schalk Smith

(M.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 400095/09)

Area Bestuurder
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Suiwel, Beeste en Skape), Kuilvoer, Aanvullende voeding

Gerdus le Roux

Gerdus le Roux

(B.Sc. Agric. Animal Science)

Fabrieksbestuurder /bemarker

Tiaan Gerber

Tiaan Gerber

(B. Tech. Agricultural Management) (Cand. Nat. Sci. 121135)

Bemarker
Area: Suid-Kaap

André Steenkamp

André Steenkamp

 

Bemarker
Area: Overberg

S: +27 78 016 0645
E: schalksmith@barnlab.co.za

S: +27 72 507 1170
E: gerdus@tanqua.net

S: +27 79 892 7455
E: tiaan@barnlab.co.za

S: +27 82 851 6212
E: andre@barnlab.co.za

Barnlab Centurion

Dr Hinner Köster

Dr Hinner Köster

(Ph.D. Animal Science - Kansas State University, USA) (Pr. Sci. Nat. 400097/96)

Bemarkings en Verkoops Direkteur

Jana Whitehead

Jana Whitehead

(B.Sc. Agric. Animal Science) (Cand. Sci. Nat. 115174)

Tegniese voedingsdeskundige: Bemarking / NIR / Regultory

S: +27 82 822 3581
E: Jana@barnlab.co.za

Die formule vir bevordering

+27 (012) 664 0484

info@barnlab.co.za

7 Murati Ave Lyttleton Manor Pretoria Suid Afrika