Bemarkings en Verkoopsspan

Awie Nel

Awie Nel

(B. Agric.)

Bemarker
Area: Sentraal-Vrystaat

Hermann Niebuhr

Hermann Niebuhr

(B.Sc. Agric. Hons.)

Bemarker
Area: KwaZulu Natal

Igna Rautenbach

Igna Rautenbach

 

Bemarker
Area: Mpumalanga en Oos-Vrystaat

S: +27 82 914 4409
E: awienel@barnlab.co.za

S: +27 82 552 7465
E: hermann@barnlab.co.za

S: +27 63 685 3626
E: igna@barnlab.co.za

Louwrens Kemp

Louwrens Kemp

(B.Sc. Agric.)

Bemarker
Area: Noord-Gauteng en Limpopo

Wikus Buitendag

Wikus Buitendag

 

Bemarker
Area: Oos-Gauteng en Sentraal-Mpumalanga

S: +27 73 642 4898
E: louwrens@barnlab.co.za

S: +27 82 331 2389
E: wikusbuitendag@gmail.com

Barnlab Vryburg

Gawie Coetzer

Gawie Coetzer

(B.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 119274)

Area Bestuurder
Area: Noord-Kaap en Namibië
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Beeste en Skape)

Jacob Oosthuizen

Jacob Oosthuizen

(B.Sc. Agric)

Bemarker
Area: Potchefstroom, Fochville, Stilfontein, Klerksdorp, Orkney, Leeudoringstad, Wolmaranstad, Bloemhof, Hoopstad, Christiana, Taung en Schweizer Reneke)

Willem Oosthuizen

Willem Oosthuizen

Bemarker en Verkope
Area: Noord-Wes (Potchefstroom, Klerksdorp, Dealareyville, Kameel, Mareetsane, Mafikeng, Zeerust, Swartruggens, Lichtenburg, Coligney, Ventersdorp.)

S: +27 82 774 3874
E: gawie@barnlab.co.za

S: +27 76 255 0687
E: jacobo@barnlab.co.za

S: +27 82 748 9261
E: willemo@barnlab.co.za

Barnlab Riviersonderend

Schalk Smith

Schalk Smith

(M.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 400095/09)

Area Bestuurder
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Suiwel, Beeste en Skape), Kuilvoer, Aanvullende voeding

Gerdus le Roux

Gerdus le Roux

(B.Sc. Agric. Animal Science)

Bemarker

S: +27 78 016 0645
E: schalksmith@barnlab.co.za

S: +27 72 507 1170
E: gerdus@tanqua.net

Barnlab Centurion

Dr Hinner Köster

Dr Hinner Köster

(Ph.D. Animal Science - Kansas State University, USA) (Pr. Sci. Nat. 400097/96)

Bemarkings en Verkoops Direkteur

S: +27 82 822 3581
E: Jana@barnlab.co.za

Die formule vir bevordering

+27 (012) 664 0484

info@barnlab.co.za

7 Murati Ave Lyttleton Manor Pretoria Suid Afrika