Barnlab Uitvlught Meul

Stenelle Fabriek

Stenelle Fabriek

(M. Sc. Agric. Animal Nutrition) (Pri. Sci. Nat. 100048)

Fabrieksbestuurder

Christof Naudé

Christof Naudé

(M.Sc. Agric. Animal Science) (Cand. Sci. Nat. 119029)

Operasionele Voedingkundige
Spesialiteit: Pluimvee

S: +27 83 242 1503
E: Stenelle@barnlab.co.za

S: +27 72 236 6731
E: christof@barnlab.co.za

Kontakbesonderhede
Kantoor Telefoon: +27 87 625 0756/7

Kantoor Faks: +27 87 809 5969

E-Pos: admin@barnlab.co.za

Fisiese adres:
Uitvlught Farm, Panfontein, Vischat-Road, Vereeniging, 1939

Posadres:
Posbus 264726, Three Rivers, 1935

GPS Koördinate:
26°44’30.6″S, 28°02’01.2″E

Barnlab Vryburg

Muel

 

Gawie Coetzer

Gawie Coetzer

(B.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 119274)

Area Bestuurder
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Beeste en Skape)

Johan Steyn

Johan Steyn

Fabrieksbestuurder

Deirdré Brand

Deirdré Brand

(B.Sc. Agric. Animal Science) (Cand. Sci. Nat. 119265)

Operasionele Voedingkundige

S: +27 82 774 3874
E: gawie@barnlab.co.za

S: +27 72 581 0755
E: johan@barnlab.co.za

S: +27 79 980 0372
E: deirdre@barnlab.co.za

Kontakbesonderhede
Kantoor Telefoon: + 27 53 927 3891
E-Pos: gawie@barnlab.co.za

Fisiese adres:
5 Industria Street, Vryburg, 8601

Posadres:
PO Box 2298, Vryburg 8600

GPS Koördinate:
26°57’35.8″S, 24°45’08.2″E

Barnlab Riviersonderend Muel

 

Schalk Smith

Schalk Smith

(M.Sc. Agric.) (Pr. Sci. Nat. 400095/09)

Area Bestuurder
Spesialiteit: Grootvee- en Kleinveevoeding (Suiwel, Beeste en Skape), Kuilvoer, Aanvullende voeding

 

Gerdus le Roux

Gerdus le Roux

(B.Sc. Agric. Animal Science)

Fabrieksbestuurder /bemarker

Colette Engelbrecht

Colette Engelbrecht

(M.Sc. Agric. Animal Science) (Pr. Sci. Nat. 115600)

Operasionele Voedingkundige

S: +27 78 016 0645
E: schalksmith@barnlab.co.za

S: +27 72 507 1170
E: gerdus@tanqua.net

S: +27 84 497 8372
E: colette@barnlab.co.za

Kontakbesonderhede
Kantoor Telefoon: +27 28 261 1519

Fisiese Adres:
1 Van Riebeeck Ave, Riviersonderend, 7250

GPS Koördinate:
34°08’44.2″S, 19°55’00.9″E